wiosenny rejs po adriatyku

Majówka pod żaglami

Wypłyń z nami na szerokie wody

Termin 

27.04 – 04.05.202

 

 

 

 

Cena 1950 PLN/os

W cenie rejsu:

* miejsce na jachcie

* opieka skippera

* standardowe ubezpieczenie turystyczne

*sprzątanie końcowe

Sezon żeglarski otwieramy rejsem Chorwackim w długi weekend majowy. Startujemy z mariny w Sukosanie, gdzie bez trudu możecie dotrzeć naszym autokarem. Zaplanowaliśmy dla Was malowniczą trasę, którą wytyczyliśmy już kilkanaście lat temu.

Miejsca, które odwiedzimy sprawiły, że pokochaliśmy chorwacki Adriatyk. Popłyniemy do parku narodowego Telascica z pięknym kilkudziesięciometrowym klifem.Widok roztaczający się z klifu pozostaje w pamięci na długo.


Odwiedzimy też archipelag Kornati składający się z ponad setki wysp, pośród których ukryte są piękne plaże i malownicze zatoki. Odwiedzimy kameralne wyspy Iż i Żut, a także z morza wpłyniemy w malownicze przełomy rzeki Krka, aby dotrzeć do ukrytego między górami przepięknego miasteczka Skradin.

Po zacumowaniu, w wygodnej marinie pokażemy Wam legendarne wodospady u źródeł rzeki, a wieczorem zorganizujemy degustację najlepszej według opinii koneserów chorwackiej rakiji, o wielu smakach, doskonałego domowego wina, wspaniałych serów i legendarnej dojrzewającej szynki prsiut.

Kontakt

social media