Kapitan- szef poleca

rejsy z wyżywieniem

Możesz wybrać naszą oferę rejsów z wyżywieniem

Ta opcja pozwoli Ci w pełni zasmakować lokalnej kuchni

5ce59b012a2769d0b956bbee77fe9d3c
f1756c453d170f47a56bb21d5fce28af

rejsy ze smakiem

Typowa żeglarska kuchnia to cudowna kombinacja prostoty składników i tradycyjnych receptur.

To kuchnia śródziemnomorska w najlepszym wydaniu.

Oliwa, owoce morza i wino

Cudowna oliwa z oliwek tłoczona w lokalnych tłoczniach, zawsze świeże owoce morza i ryby, aromatyczne zioła i domowe wino, dają niesamowitą kombinację smaków i aromatów.

 

Zawsze świerze owoce

Do tego wspaniałe dojrzewające w słońcu owoce: morele, melony, winogrona i figi zrywane prosto z drzew. 

 

Coś na duży głód : )

Oprócz owoców morza i ryb, smakoszy zachwycą grillowane mięsa – pieczony w całości, na wolnym ogniu prosiak lub jagnięcia, oraz lokalny odpowiednik dojrzewającej szynki parmeńskiej i oczywiście genialne sery.

Poznawaj z nami lokalną kuchnię

Jeśli jesteś prawdziwym smakoszem na rejsie będziesz miał możliwość nie tylko spróbować wspaniałych potraw ale równie nauczyć się ich przyrządzać… ale nic na siłę, jeśli wolisz się opalać, czy wędkować – bez obaw – nie będziesz głodny : )

Każdy rejs to niepowtarzalna okazja do poznawania regionalnej kuchni.

Możesz codziennie delektować się unikalnymi potrawami w rodzinnych tawernach, lub korzystając z dostępności świeżych ryb i owoców morza przygotować posiłki w jachtowej messie.

z wyżywieniem czy bez?

"O co chodzi z tym wyżywieniem?"
To pytanie, które zadaje nie jeden załogant.
Już tłumaczymy.

Na jachcie znajdować się będą produkty do przygotowania przez chętnych załogantów trzech posiłków dziennie, wraz z prostymi przepisami, które opracowali dla nas zaprzyjaźnieni szefowie kuchni, uwzględnijąc wyposażenie znajdujące się nanaszych jednostkach.
Świerze warzywa i owoce, ryby i owoce morza, które uzupełniamy w odwiedzanych portach, pachnące pieczywo i wiele innych smakołyków pozwolą szybko przygotować śniadanie, lunch czy kolację dla załogi.
Na naszych rejsach nie nakarmimy Was fasolką po bretońsku (z całym szacunkiem do tej sycącej potrawy :)) U nas skosztujesz kuchni z calego świata. Serwujemy hiszpańską paellę, hinduską masalę, japoński ramen, tajski pad thai i wiele innych pyszności.

Kontakt

social media